Обладнання для виробництва тріангеля

 

 

Стенд для складання та зварювання струни тріангеля зі швелером.

-      Загальний опис складу конструкції

        Стенд призначений для складання струни тріангеля зі швелером та іншими деталями та подальшого зварювання. Складається з рами та встановлених на ній опорних площин, упорів, уловлювачів, притисків. Рама забезпечує кріплення всіх складових частин стенду і базування вузлів виробу, що збирається при складанні, являє собою жорстку зварну конструкцію. Упори і уловлювачі забезпечують правильність положення вузлів виробів, що збираються при складанні, після чого вузли і деталі фіксуються пневматичними притисками, робочі органи - пневмоциліндри. Стенд обладнаний пневморозведенням.

   - Короткий опис технологічного  процесу

         Стенд забезпечує послідовне складання металоконструкції тріангеля шляхом розставляння деталей вручну і за допомогою електромостового крана по опорних площинах і закидках з наступною фіксацією за допомогою притисків з пневматичним приводом. Зафіксовані деталі металоконструкції приварюються між собою за допомогою механізованого дугового зварювання у захисному газі. 

 

Стенд з випробування та автоматичного свердління цапф тріангеля.

   - Загальний опис складу конструкції

 

      Стенд призначений для випробування тріангеля на міцність за методикою 100.40.010-2ПМ та поєднаною операцією свердління установками силових головок одночасно двох цапф із застосуванням охолоджуючої рідини. Складається з рами із встановленими на ній каретками, опорними площинами, упорами, притисками. Рама забезпечує кріплення всіх складових частин стенду та базування тріангеля, є жорсткою звареною конструкцією. Упори та притиски забезпечують правильність положення тріангеля під час випробування. Випробування проводиться пневмоциліндром через систему важеля з номінальним навантаженням 15 тс. Стенд обладнаний пневморозведенням.

    - Короткий опис технологічного  процесу

 

       Стенд забезпечує випробування металоконструкції тріангеля за допомогою пневматичного приводу. За допомогою силових головок відбувається автоматичне свердління двох цапф одночасно. Після свердління отворів вихід шпинделя головок відбувається автоматично. 

 

Стенд для складання тріангеля з гальмівними черевиками та колодками.  

   - Загальний опис складу конструкції

 

        Стенд призначений для складання тріангеля з гальмівними черевиками та колодками. Складається зі станини, поворотного столу з опорними поверхнями та поворотним пристосуванням з гайковертом.

 

   - Короткий опис технологічного  процесу

       Складання складається з балки, струни, розпірки зі скобами встановлюється на опорні поверхні поворотного столу. З одного боку проводиться встановлення закладок тріангеля, черевиків неповоротних, наконечників, колодок гальмівних, осей. За допомогою гайковерта загортається гайка та шплінтується. Розгорнути поворотний стіл на 180 і зробити самі операції.