Стенди складання та зварювання

 

           На сьогоднішній день ПрАТ «Верхньодніпровський машинобудівний завод» має можливість проектування та виготовлення стендів для збирання та зварювання різних частин вагонів з урахуванням індивідуальних вимог замовника. 

 

1. Стенд складання та зварювання стіни бокової

 

 

            

        Стенд призначений для складання та часткового зварювання стіни бічного піввагону. Складається з рами та встановлених на ній опорних площин, упорів, уловлювачів, притисків. Стенд забезпечує кріплення всіх складових частин і базування вузлів і деталей стіни, що збирається, являє собою жорстку зварну конструкцію, що складається з двох частин для можливості транспортування автотранспортом. Рама встановлюється на підлозі цеху і кріпиться до нього фундаментними болтами, що поставляються комплектно з обладнанням. Упори і уловлювачі забезпечують правильність положення вузлів і деталей стіни, що збирається, після чого вузли і деталі фіксуються пневматичними притисками. Стенд обладнаний пневморозведенням, що складається з блоку підготовки повітря, основних колекторів з умовним проходом 15мм, від яких за допомогою негорючого шланга через розподільники ручного керування запитані робочі органи (пневмоциліндри). Пневморозведення монтується на стенді після встановлення вузлів притисків фіксації.

 

            2. Стенди складання та зварювання стіни торцевої

 

 

 

 

 3. Стенди складання та зварювання бункера зерновоза

 

 

 

 

          

       Стенд для збирання та зварювання бункерів вантажних вагонів обладнаний площинами для встановлення листів оббивки, відкидними порталами з пневматичними циліндрами з притисками, гвинтовими притисками, закидками, упорами, знімними і стаціонарними струбцинами, що дозволяють збирати бункер відповідно всіх вузлів і деталей, що входять до складу бункера вузлів та деталей.